PMU

Permanentný make up 

Nechce sa vám už dokreslovať obočie ?
Alebo každý deň dokreslovať kontúru pier aby boli plnšie ? 
Predsa obočie je základ celého vzhladu a kto by nechcel mať fresh pery ?
Radi vám s tým pomôžeme !
 
Permanentný make up (skrátka PMU) je úkon, pri ktorom sa profesionálnym strojčekom za pomoci sterilnej ihly vpravujú špeciálne pigmenty na to určené bez ťažkých kovov schválené v EU do vrchných vrstiev kože.
 
Avšak maximálne do hĺbky 0,6mm. PMU je dočasné tetovanie , ktoré postupne zmizne pretože sa odburáva pigment a tak je tetovanie svetlejšie, vtedy stačí refresh pigmentu podla vášho uváženia ktorý nájdete v našej ponuke.
 
Trvácnosť však závisí od viacerých okolnosti ktoré oplivňujú pigment v koži a to napr. zdravotný stav vašej pokožky, kvality kože a podobne.
PMU PERY
 
Techniky:
Aquarelle lips – je nový trend tetovania pier, je to zintenzívnenie farby vaších pier, ktorá sa dá zmeniť aj na jemne iný odtieň podla vášho výberu. Pery budú mať jemne zvýraznenú kontúru a zdravý vzhľad.
 
Ombre lips – je technika tetovania pier , kde sa sa môžu miešať 2 pigmenty, kontúry a okraje môžu byť tmavšie a stred do stratena svetlejší.
 
Pri PMU pier je potrebná korekcia po 6 týždňoch ktorá je už zahrnutá v cene.
 
(Kontraindikácie a podmienky pred tetovaním si prečítajte nižšie)
PMU OBOČIE
 
Techniky:
Púdrové obočie (Powder brows)
 – plne kolorované obočie bez ohlaničenia do stratena, výsledný efekt môže pôsobiť aj prirodzene (strojová technika)
 
Kombinované obočie (Combi brows)
– výsledný efekt tvoria vytetované chĺpky na začiatku a tieňovanie po koniec obočia
 
Pri PMU obočia je potrebná korekcia po 3 týždňoch ktorá je už zahrnutá v cene.
 
 (Kontraindikácie a podmienky pred tetovaním si prečítajte nižšie)
Kontraindikácie (kedy nie je vhodné vykonávať PMU)
 • Hemofília alebo ak užívate lieky na riedenie krvi
 • Hepatitída A, B, C…, HIV alebo akékoľvek iné infekčné ochorenie
 • Epilepsia
 • Tehotenstvo a kojenie
 • Alergie
 • Veľmi vysoký krvný tlak, ak máte kardiostimulátor – nesmie sa tetovať
 • Diabetes
 • Endokrinologické ochorenia alebo hormonálne poruchy
 • Anomálie na koži (ekzém, psoriáza, znamienka…)
 • Poruchy imunity
 • Chemoterapia a rádioterapia
 • Drogová a alkoholová závislosť – pred úkonom sa nesmie piť žiaden alkohol ani brať drogy!
 • Užívanie antibiotík – po ich vysadení počkať minimálne týždeň
 • Nadmierne opálená pokožka
 • Sklon k tvorbe keloidných jaziev

Pred tetovaním je nutné vynechať kávu a fajčenie. 

Ak nemáte 18 rokov je nutné mať súhlas od rodiča. Nie je vhodné tetovať v období menštruácie.

Mikrodermabrázia

Mikrodermabrázia je príjemná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti. Je to terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálneho prístroja. Určená je pre všetky typy pleti aj tie citlivejšie, veľmi šetrne odstraňuje bunky z povrchu pleti s chvílkovým podráždením,ktoré hneď po procedúre odoznie. Zlepšuje a zjemňuje štruktúru pleti, pôsobí proti pigmentovým škvrnám, podporuje proces obnovy buniek, redukuje známky stárnutia, odstraňuje čierne bodky.
Účinky mikrodermabrázie
• vyhladenie jemných vrások
• odstránenie jazvičiek po akné
• hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov
• odstránenie povrchových pigmentových škvŕn
• rozjasnenie a regenerácia pleti, pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky

pozrite si volne terminy

Threading

Threading je metóda depilovania chĺpkov za pomoci špeciálnej nitky, ktorá jemne jedným ťahom depiluje požadovanú partiu chĺpkov na tváry. Touto metódou je možne depilovať rôzne partie , napríklad obočie, hornú peru, bradu a líca. Pravidelným depilovaním touto metódou budú chĺpky rásť jemnejšie a v niektorých prípadoch sa môžu chĺpky zosvetliť.

pozrite si volne terminy

Laminácia obočia

Je nový trend obočia, ktorý pomáha zvýrazniť prirodzený vzhľad obočia, rieši problémy mnohých klientiek ako nepravidelný tvar, nepravidelný rast, kučeravosť chĺpkov, rast  viacerými smermi. Táto procedúra Vám krásne vytvaruje obočie v prirodzený vzhľad, zafixuje a vyplní farbu. Obočie Vám vydrží v požadovanom tvare 6-8 týždňov.

pozrite si volne terminy

Lash Lift Botox

Vďaka tejto metóde budú vaše prirodzené mihalnice vyzerať krajšie, plnšie, budú jemne predĺžené a dokonca má toto ošetrenie aj výrazný vplyv na rast mihalníc. Pomocou tohto ošetrenia sa vaše mihalnice vytočia dohora  , zafixujú a nafarbia. Takto upravené mihalnice si môžte užívať 6-10 týždňov.
.

pozrite si volne terminy

3D, 4D, 7D mihalnice a Ruský objem

Predĺženie mihalníc od najprirodzenejšieho efektu 3D až po Ruský objem. Používame kvalitné norkové a kašmírové mihalnice.
Vzhľad , dĺžka, hustota či objem mihalníc  sa definuje pri konzultácii, kedy sa zladí požiadavka zákazníčky s odporúčaním odborníčky, ktorý je odvodený od prirodzenej hustoty, hrúbky a dĺžky prírodných mihalníc zákazníčky. Zladením viacerých aspektov sa vytvorí vzhľad mihalníc tak, aby požadovaný efekt spĺňal predstavy zákazníčky. Mihalnice na očiach necítiť, vytvoria sexy look oka. Upravené mihalnice vydržia po dobu 4-7 týždňov. Následne sa odporúča doplnenie mihalníc zhruba raz do mesiaca.

pozrite si volne terminy

Chemický peeling

Chemický peeling je veľmi účinná metóda ovplyvnenia stavu pokožky. Používa sa na zmiernenie prejavov starnutia pleti, vyhladenie a vypnutie pleti, na liečbu akné a pigmentácií rôzneho pôvodu. Ošetrenie spočíva v aplikácii ovocných kyselín –5% kyselina mandlova ; 5% kyselinapyrohroznová. Pôsobením týchto kyselín sa odlúčia povrchové či hlbšie vrstvy kože. Nasleduje proces hojenia, keď sa odlúčené bunky kože nahrádzajú novými. Pleť má po zahojení viditeľne lepšiu obnovenú štruktúru. Dochádza k vyhladeniu vrások. Pleť je vyrovnaná, jemnejšia, hydratovaná a odstraňujú sa prejavy akné a pigmentácie. Ošetrenie chem. peelingou sa odporúča v pravidelnej kúre , každých 14 dní.

pozrite si volne terminy